Hangisi, Osmanlı tarihi üzerine araştırmalar yapmış ve eserler vermiş bir tarihçi değildir

0

Yarışma programlarında sorulan Hangisi, Osmanlı tarihi üzerine araştırmalar yapmış ve eserler vermiş bir tarihçi değildir sorusunun cevabı sayfamızda yer almaktadır. Cevap şıkları arasında A- Âşıkpaşazâde, B- Nicolae Lorga, C- Kaşgarlı Mahmut ve D- Johann Wilhelm Zinkeisen yer almaktadır.

Soru Hangisi, Osmanlı tarihi üzerine araştırmalar yapmış ve eserler vermiş bir tarihçi değildir Sorusu ve Cevabı

A- Âşıkpaşazâde
B- Nicolae Lorga
C- Kaşgarlı Mahmut
D- Johann Wilhelm Zinkeisen

Yarışma, zeka ve bilgi sorusu Hangisi, Osmanlı tarihi üzerine araştırmalar yapmış ve eserler vermiş bir tarihçi değildir sorusuna benzer yarışma soru ve cevapları için Yarışma Programı Soruları bölümünü takip edebilirsiniz.

Yarışma Sorusu : Hangisi, Osmanlı tarihi üzerine araştırmalar yapmış ve eserler vermiş bir tarihçi değildir

Hangisi, Osmanlı tarihi üzerine araştırmalar yapmış ve eserler vermiş bir tarihçi değildir sorusunun cevabı Kaşgarlı Mahmut

Kurumsal Eğitimler hakkında daha fazla bilgi için tıklayın

  Kim Milyoner Olmak İster Sorusunun Cevap EN ALTTADIR

  Kim Milyoner Olmak İster Yarışması

  Kim Milyoner Olmak İster? yarışma programı, 2011 yılından bugüne kadar Atv kanalında yayınlanmakta olan bir yarışma programıdır. Sunuculuğunu daha önce Kenan Işık ve Selçuk Yöntem tarafından yapılmıştır.

  İlk sunucusu ünlü tiyatro oyuncusu Kenan Işık olan Kim Milyoner Olmak İster, 2014 yılında Kenan Işık'ın geçirmiş olduğu beyin kanaması dolayısıyla Selçuk Yöntem Kim Milyoner Olmak ister yarışma programını sunmaya başlamıştır. 2017 yılında Selçuk Yöntem yerini Murat YILDIRIM'a bırakmıştır.
  2019 yılında Selçuk Yöntem yerini Kenan İMİRZALIOĞLU'na bırakmıştır.

  Leave A Reply