Hangisi kadının işten ayrıldığında tazminat almaya hak kazandığı haklı fesih hallerinden biridir?

0

Yarışma programlarında sorulan Hangisi kadının işten ayrıldığında tazminat almaya hak kazandığı haklı fesih hallerinden biridir? sorusunun cevabı sayfamızda yer almaktadır. Cevap şıkları arasında Adres değişikliği, Doğum, Evlenmek ve Boşanmak yer almaktadır.

Soru Hangisi kadının işten ayrıldığında tazminat almaya hak kazandığı haklı fesih hallerinden biridir? Sorusu ve Cevabı

A. Adres değişikliği
B. Doğum
C. Evlenmek
D. Boşanmak

Yarışma, zeka ve bilgi sorusu Hangisi kadının işten ayrıldığında tazminat almaya hak kazandığı haklı fesih hallerinden biridir? sorusuna benzer yarışma soru ve cevapları için Yarışma Programı Soruları bölümünü takip edebilirsiniz.

Yarışma Sorusu : Hangisi kadının işten ayrıldığında tazminat almaya hak kazandığı haklı fesih hallerinden biridir?

Hangisi kadının işten ayrıldığında tazminat almaya hak kazandığı haklı fesih hallerinden biridir? sorusunun cevabı Evlenmek

Kurumsal Eğitimler hakkında daha fazla bilgi için tıklayın

  Kim Milyoner Olmak İster Sorusunun Cevap EN ALTTADIR

  Kim Milyoner Olmak İster Yarışması

  Kim Milyoner Olmak İster? yarışma programı, 2011 yılından bugüne kadar Atv kanalında yayınlanmakta olan bir yarışma programıdır. Sunuculuğunu daha önce Kenan Işık ve Selçuk Yöntem tarafından yapılmıştır.

  İlk sunucusu ünlü tiyatro oyuncusu Kenan Işık olan Kim Milyoner Olmak İster, 2014 yılında Kenan Işık'ın geçirmiş olduğu beyin kanaması dolayısıyla Selçuk Yöntem Kim Milyoner Olmak ister yarışma programını sunmaya başlamıştır. 2017 yılında Selçuk Yöntem yerini Murat YILDIRIM'a bırakmıştır.
  2019 yılında Selçuk Yöntem yerini Kenan İMİRZALIOĞLU'na bırakmıştır.

  Leave A Reply