Beşinci günün şafağında bekleyin, şafakta doğuya bakın hangi film serisinde geçen ünlü bir repliktir

0

Yarışma programlarında sorulan Beşinci günün şafağında bekleyin, şafakta doğuya bakın hangi film serisinde geçen ünlü bir repliktir sorusunun cevabı sayfamızda yer almaktadır. Cevap şıkları arasında A- Harry Potter, B- Gün Batımından Şafağa, C- İyi, Kötü ve Çirkin ve D- Yüzüklerin Efendisi yer almaktadır.

Soru Beşinci günün şafağında bekleyin, şafakta doğuya bakın hangi film serisinde geçen ünlü bir repliktir Sorusu ve Cevabı

A- Harry Potter
B- Gün Batımından Şafağa
C- İyi, Kötü ve Çirkin
D- Yüzüklerin Efendisi

Yarışma, zeka ve bilgi sorusu Beşinci günün şafağında bekleyin, şafakta doğuya bakın hangi film serisinde geçen ünlü bir repliktir sorusuna benzer yarışma soru ve cevapları için Yarışma Programı Soruları bölümünü takip edebilirsiniz.

Yarışma Sorusu : Beşinci günün şafağında bekleyin, şafakta doğuya bakın hangi film serisinde geçen ünlü bir repliktir

Beşinci günün şafağında bekleyin, şafakta doğuya bakın hangi film serisinde geçen ünlü bir repliktir sorusunun cevabı Yüzüklerin Efendisi

Kurumsal Eğitimler hakkında daha fazla bilgi için tıklayın

  Kim Milyoner Olmak İster Sorusunun Cevap EN ALTTADIR

  Kim Milyoner Olmak İster Yarışması

  Kim Milyoner Olmak İster? yarışma programı, 2011 yılından bugüne kadar Atv kanalında yayınlanmakta olan bir yarışma programıdır. Sunuculuğunu daha önce Kenan Işık ve Selçuk Yöntem tarafından yapılmıştır.

  İlk sunucusu ünlü tiyatro oyuncusu Kenan Işık olan Kim Milyoner Olmak İster, 2014 yılında Kenan Işık'ın geçirmiş olduğu beyin kanaması dolayısıyla Selçuk Yöntem Kim Milyoner Olmak ister yarışma programını sunmaya başlamıştır. 2017 yılında Selçuk Yöntem yerini Murat YILDIRIM'a bırakmıştır.
  2019 yılında Selçuk Yöntem yerini Kenan İMİRZALIOĞLU'na bırakmıştır.

  Leave A Reply