Zaman çok kısa, yaşam boyu birlikte olmaya söz verdi Tebrik Etme Kutlama Mesajları Sözleri Bulmaca

0

Zaman çok kısa, yaşam boyu birlikte olmaya söz verdiğiniz bugünden itibaren birbirinizin kalbini kırmamaya ve hep sevgi dolu olmaya özen gösterin. Mutluluklar?

Tebrik Etme Kutlama Mesajları Sözleri kategorisinde yer alan Zaman çok kısa, yaşam boyu birlikte olmaya söz verdiğiniz bugünden itibaren birbirinizin kalbini kırmamaya ve hep sevgi dolu olmaya özen gösterin. Mutluluklar?

Diğer Hazır Mesaj ve Sözlere Ait Örnekler

  • Tebrik Etme Kutlama Mesajları Sözleri Hayatta üzüntüler paylaştıkça azalır, sevgiler ise paylaştıkça büyür ve çoğalır. Sevginizin sürekli büyümesi dileği ile mutluluklar…
  • Tebrik Etme Kutlama Mesajları Sözleri Her gününüz, birbirinizi daha çok severek ve birbirinize daha çok bağlanarak sevgi dolu geçsin. Hayat boyu mutlu, huzurlu ve de bol çocuklu yaşamanız dileğimle. Yuvanızdan sevgi eksik olmasın. Gözleriniz hep birbirini arasın. Mutluluklar…
  • Tebrik Etme Kutlama Mesajları Sözleri Bir elmanın iki yarısı gibisiniz. Yaşam boyu bunu korumanız ve birbirinizi hep tamamlamanız dileğiyle… Mutluluklar!
  • Tebrik Etme Kutlama Mesajları Sözleri Evlilik, hayat yolunda yeni bir dünyanın ilk adımıdır. Bu yeni dünyanızda mutluluğunuz daim olsun, sevginiz eksilmeden bir ömür boyu sürsün.
  • Tebrik Etme Kutlama Mesajları Sözleri İnsanı büyük yapan kendi azmi ve sabrıdır. Yeni görevinizde başarılar dileriz.
  • Tebrik Etme Kutlama Mesajları Sözleri Birlikte gülebilmek, gezebilmek, mutlu olabilmek, şaşkınlıklar ve sevinçler yasayabilmek için, en önemlisi de birbirinizi hep sevebilmek için bolca ZAMANınızın olmasını diliyorum? Elleriniz ve gözleriniz birbirinden hiç ayrılmasın! Mutluluklar?
  • Tebrik Etme Kutlama Mesajları Sözleri Sevginizi ölümsüzleştirmeye doğru attığınız bu adımda sevginizin hep ilk anki gibi taze kalması ve mutlu olmanız dileğimle…Selamlar
  • Tebrik Etme Kutlama Mesajları Sözleri Yeni iş / okul hayatında her geçen gün daha ileriye gitmeni dilerim. Başarı, şans ve huzur seninle olsun.
Share.

Leave A Reply