Seni Sevdiğimi Düşündükçe Ölmeyi Diliyorum Tanrı Platonik Aşk Mesajları Sözleri

0

Seni Sevdiğimi Düşündükçe Ölmeyi Diliyorum Tanrıdan… Her Seferinde Kalbim Başka Bir İsyan Çıkarıyor… Elimde Olsa Kalbimi Yerinden Söker Ayaklarımla Çiğnerdim… Ama Elimde De?

Platonik Aşk Mesajları Sözleri kategorisinde yer alan Seni Sevdiğimi Düşündükçe Ölmeyi Diliyorum Tanrıdan… Her Seferinde Kalbim Başka Bir İsyan Çıkarıyor… Elimde Olsa Kalbimi Yerinden Söker Ayaklarımla Çiğnerdim… Ama Elimde Değil Ne Seni Sevmemek Ne de Kalbimi Söküp Çiğneyebilmek… Yapabildiğim Tek Şey Seni Sevebilmek…

Diğer Hazır Mesaj ve Sözlere Ait Örnekler

 • Platonik Aşk Mesajları Sözleri Ne zaman seni görsem kalbim fırlayacak gibi atıyor, gözlerine baksam o an sanki hayat duruyor ama bir sen görmüyorsun, aşkın içimi yakıp kavuruyor…
 • Platonik Aşk Mesajları Sözleri Sen varken senden habersiz seviyorum seni ya sen yokken nasıl seveceğim seni platonik aşkım benim…
 • Platonik Aşk Mesajları Sözleri Sen sadece kalbimin değil yarınlarında karşılıksız sevgisi olacaksın.
 • Platonik Aşk Mesajları Sözleri Gizli ama en büyük hayranın oldu bu kalp sana, sensiz durmuyor inan buna, seviyorum seni ne olur beni anla, platonik aşk bitsin hadi gel de bana.
 • Platonik Aşk Mesajları Sözleri Karşılık beklemediğim umutlarımda hayallerde hep sevdiğim tek platonik aşkımsın seviyorum seni.
 • Platonik Aşk Mesajları Sözleri Birini uzaktan uzağa sevmek istedim. Böyle sadece bakışalım gözlerimizle sevelim birbirimizi istedim. Ellerimi tutmasın, kalbime yaklaşmasın ama aynı zamanda kalbimin içinde olsun istedim. Gençliğim onunla bitsin gözyaşım ona aksın gamzelerim ona çıksın istedim. mesajlar.info
  Sen hiç sevdin mi ? Gerçekten sevdin mi ? Ben bikeresinde çok sevdim. Nereden mi biliyorum? Çünkü yaklaşmadım . Benim olursa bir ömür boyu onu kaybetme korkusuyla nasıl yaşanır diye düşündüm.
  Sizin olmayan bir şeyi kaybedemezsiniz. O yüzden ben uzaktan sevdim. Kalbimin içinde ama cok uzaktan…
 • Platonik Aşk Mesajları Sözleri Platonik bir sevgi ateşindeyim ya bana gülme ya da hep gül ve yanımdan hiç gitme, seviyorum seni anla bunu.
 • Platonik Aşk Mesajları Sözleri Gül dikeniyle, bulut yağmuruyla, ketçap mayoneziyle, kalbim karşılıksız sevgimle tamamlıyor birbirini.

Share.

Leave A Reply