Beni affetmen için ne söylemem gerekiyor? Şaka mı ge Özür Af Dileme Mesajları Sözleri Bulmaca

0

Beni affetmen için ne söylemem gerekiyor? Şaka mı gerçek mi diye düşünme, sana hiç yalan söylemedim. Ben sensiz yaşayamam aşkım. Her şey için özür dilerim. Beni affet.

Özür Af Dileme Mesajları Sözleri kategorisinde yer alan Beni affetmen için ne söylemem gerekiyor? Şaka mı gerçek mi diye düşünme, sana hiç yalan söylemedim. Ben sensiz yaşayamam aşkım. Her şey için özür dilerim. Beni affet.

Diğer Hazır Mesaj ve Sözlere Ait Örnekler

 • Özür Af Dileme Mesajları Sözleri Kız çocuğuna sorarlar ya hani “beni ne kadar seviyorsun” diye tavan kadar ya da gökyüzü kadar der. Ya benimki de o misal tavanı kadar, sokağın gökyüzü kadar, sonsuz… Biliyorum bazen seni üzüyorum, sinirlendiriyorum, kızdırıyorum ama istemsizce oluyor ne yaptığımı bilmeden ama söz bundan sonra hiç birisini yapmicam emin olabilirsin, seni kaybetmek istemiyorum çünkü herseyimsin sen benim, bana ne kadar kızsan, sinirlensen de haklısın çünkü ben hatalıyım her şey için tekrardan özür dilerim, iyi uykular canım sevgilim benim, seni çok seviyorum iyi ki varsın, kalbimin tek sahibi
 • Özür Af Dileme Mesajları Sözleri Yaptığım hatadan dolayı özür diler, bundan sonra böyle bir hatanın tekrar etmeyeceğine bildirerek, özürlerimin kabul edilmesini temenni ederim. Saygılarımla?
 • Özür Af Dileme Mesajları Sözleri Eğer bir gün senden vazgeçmek zorunda kalırsam, sevgimin küçüklüğüne değil, çaresizliğimin büyüklüğüne bağışla beni…
 • Özür Af Dileme Mesajları Sözleri ♥ Sözlerinden belli, kırmışım seni bilmeden… Bir öpücük versem, sarılsam, özür dilesem affeder misin beni?
 • Özür Af Dileme Mesajları Sözleri ♥ Sana olan mahcubiyetimi nasıl ifade edeceğimi bilemiyorum, gerçekten çok özür dilerim.
 • Özür Af Dileme Mesajları Sözleri Sadece özür dilemek istemiştim. Yanlış yaptım, saçma sapan gururuma yenildim ama sessizce çekip gitmene de dayanamadım. Beni affet ne olur ? Çok üzgünüm!..
 • Özür Af Dileme Mesajları Sözleri Hiçbir şey için, hiçbir zaman geç değildir. Ne senden özür dilemem için geç, ne de beni affetmen için. Ben senden özür diliyorum. Sen beni affedebilecek misin?
 • Özür Af Dileme Mesajları Sözleri Gözlerinden okunuyor bana kırgın olduğun, özür diliyorum bitanem. Sonuna kadar haklısın ama ben asla senden başkasına o gözle bakmadım sadece sözümü tutmadım konuştum sadece konuştum. Seni kıracak, incitecek hiçbir şey yapmadım hiç kimseye sana hissettiklerimin binde birini hissetmedim hissedemem de. 13 aydır hiç bir şekilde sıkılmadım, keşke demedim, pişman olmadım, seninle ilgili herhangi bir şeyde ama sana keşkeler dedirttiysem Allah belamı versin. Sen benim her şeyimsin, bir anlık bir hataydı, bir daha tekrarlanmayacak, tekrardan özür diliyorum. mesajlar.info Sen benim ilkimsin, tek aşkımsın, senden sonra kimseye bakmadım o gözle bakamam da zaten. Bu kalp tamamıyla sana aitken kimse bilemez anlayamaz bizim aşkımızı, benim sana olan sevgimi. Kimse bilemez senelerdir aradığım aşkı, huzuru, mutluluğu seninle bulduğumu, cidden tekrardan çok özür diliyorum, affet beni ne desen sonuna kadar haklısın ama sen yine de hiçbir şey olmamış gibi davranıp beni mutlu ediyorsun. Gerçekten çok teşekkür ederim, o güzel yüzünü soldurmaya neden oldum, özür dilerim aşkım seni çoook seviyorum, tipsizim benim 😉
 • Geçmiş Olsun Mesajları Sözleri Sanki bizi sevmeyenleri bir araya getirmişlerde üzerimize üzerimize gönderiyorlarmış gibi. Onun çaresizliği var üzerimizde bu aralar…
 • Geçmiş Olsun Mesajları Sözleri Kendine çok dikkat et, sen bizim için önemlisin.
 • Geçmiş Olsun Mesajları Sözleri Allah acil şifalar versin
 • Geçmiş Olsun Mesajları Sözleri Geçmiş olsun, kendine çok dikkat et, Sen bizim için çok değerlisin
 • Geçmiş Olsun Mesajları Sözleri Kara günler bitecek rengarenk günler bizim için gelecek dualarımda ismin, sanadır sadece geçmiş olsun dileklerim…
 • Geçmiş Olsun Mesajları Sözleri Allah başka rahatsızlıklar vermesin. Kendine bundan sonra daha çok dikkat etmeni istiyorum. Geçmiş olsun.
 • Geçmiş Olsun Mesajları Sözleri Hastalanman bizleri çok üzdü, acil şifalar diliyoruz.
 • Geçmiş Olsun Mesajları Sözleri Çabuk iyileşip, bir an önce aramıza dönmen dileğiyle.
Share.

Leave A Reply